Příběhy klientů s Egodiagramem

Zeptali jsme se našich klientů, co na Egodiagramu oceňují a s čím jim nejvíc pomohl.
Inspirujte se jejich zkušenostmi tady a teď.👇


“Značně urychlí proces na cestě za svým lepším budoucím JÁ.” — Petra

Za mě se jedná o skvělý prostředek k porozumění sobě samé a získání ucelenějšího nadhledu na vztahy s jinými lidmi. Oceňuji, že provedení testu je časově nenáročné a výsledky vždy výstižně reflektují změny v nastavení vnímání reality (např. bezprostředně po meditaci).

Čtení ve vlastních Egodiagramech mi pomohlo nalézt směr, jakým se v seberozvoji ubírat, a zároveň pomohl definovat slabé stránky, které se díky jejich pojmenování mohou snáze opracovat.

Troufám si říct, že takový nástroj, spolu s osobním rozhodnutím pro změnu, značně urychlí proces na cestě za svým lepším budoucím JÁ a tudíž i spokojenějším a harmoničtějším životem.

Petra Ladžonová

“Vyšel mi velmi přesný výsledek, který koresponduje s realitou.” — Jirka

K Egodiagramu jsem přistupoval zprvu velmi skepticky. Zakoupil jsem ho vlastně jen proto, že mi cena připadala velmi příznivá a možnost dozvědět se o sobě něco nového byla lákavá.

Výsledkem jsem byl překvapen. Z pár, na první pohled nezajímavých otázek, vyšel velmi přesný výsledek, který navíc koresponduje s realitou.

Během tel. konzultace pan Čepelka na základě tohoto výsledku odhadl, jaké povahy mám rodiče, bratra, i že jsem prvorozený syn. Sdělil mi rovněž, jakou povahu (kvadrant v Egodiagramu) by měla mít má partnerka, která taková skutečně je a jsme spolu pět let - tak to asi funguje 🙂 Dále mi poradil, na které aspekty své povahy se zaměřit. Tyto slabiny jsem si již sám uvědomoval a bylo to tedy takové potvrzení věcí, na kterých zapracovat.

Jiří Chrt

“Na Egodiagramu oceňuji hlavně tu jasnost. Je to jasně dané a viditelné.” — Marta

Uvědomila jsem si, že potřebuji věci pojmenovat, abych si uvědomila, že to co cítím je skutečně tak. Uvědomila jsem si, že nejsem tak úplně k ničemu, jak se mi zdálo. Ale hlavně, že jsem na prvním místě a že se vyplatí na sobě pracovat a udělat všechno proto, abych byla šťastná a spokojená hlavně já.

Hlavně je to graf, takže je hned vidět, jak to máme. Kde to zasahuje hodně a kde je to potřeba protáhnout. Zkrátka je na první pohled vidět, kde je střed. Na Egodiagramu oceňuji hlavně tu jasnost. Je to jasně dané a viditelné. Doporučila bych ho všem, kdo neví jak a kam dál. Kdo potřebuje nakopnout, posunout, ukázat směr a cestu.

Marta Hradilová

“Na základě výsledku mohu na sobě hned pracovat.” — Lubomír

Egodiagram je čisté zrcadlo, ve kterém vidím vlastní hodnoty ovlivňující můj život. Dovoluje mi se nad sebou zamyslet a se sebou sám pracovat. Egodiagram není holé rozdělení osobností. Je to jedinečný obraz každého z nás v daném čase.

Oceňuji jeho praktičnost, komplexnost, srozumitelnost. Na základě výsledku mohu na sobě hned pracovat. Děkuji za vysvětlení Egodiagramu, za vaše konkrétní rady, Honzo. Začal jsem je již vykonávat. Doporučím ho hlavně rodině pro upevňování vztahů.

MUDr. Lubomír Motyčka