Rodinný Egodiagram

Utvořte doma více klidu, pohody a porozumění

EGODIAGRAM doporučuje a od roku 2018 aktivně používá ve své praxi lékař MUDr. Jan Vojáček

Chci využít aktuální akci

Objednejte Rodinný Egodiagram dnes za výhodnou cenu

OBJEDNÁVKA RODINNÉHO EGODIAGRAMU


VAŠE ÚDAJE JSOU V BEZPEČÍ

Garantuji Vám 100% soukromí. Pohybujete se na tomto webu pomocí zabezpečeného protokolu https a všechny informace jsou bezpečně šifrovány. Velmi si vážím vaší důvěry a vaše údaje NIKDY nesdělím jiným subjektům. Vaše data jsou u mě zkrátka v bezpečí.

BEZPEČNÁ PLATBA

Vaše platba je 100% zabezpečená a probíhá přes ověřenou českou platební bránu ThePay se šifrováním SSL.

MÁTE DOTAZ?

V případě, že máte jakýkoliv dotaz, neváhejte mě kontaktovat na emailu podpora@egodiagram.com nebo tel. (+420) 602 132 063. (Na telefonu jsem vám k dispozici v pracovní dny od 9 do 16 hod. V případě nedostupnosti mi pošlete SMS a já vám zavolám zpět)

Jan Čepelka
autor Egodigramu

Kdo jsem a s čím vám mohu pomoci?

Kdo jsem?
Jsem kouč, lektor a autor Egodiagramu. Pomáhám lidem porozumět kdo jsou, kam jdou a jak se tam dostanou.

Jak to dělám?
Podporuji lidi na jejich cestě nalezení hodnot a silných stránek, aby objevili své životní poslání a zbavili se svých negativních přesvědčení, která je vychylují z rovnováhy a brzdí je v růstu.
 
Proč to dělám?
Aby lidé sami sobě lépe porozuměli, více si věřili, bavilo je naplno žít a Země se díky vzájemnému porozumění stala laskavějším místem.
 
Které hodnoty ctím?
Hodnoty, které pro mne jsou důležité, jsou porozumění, přínos, podpora, důvěra a úcta.
Jan Čepelka
Jan Čepelka
autor Egodiagramu

Poznatky spojené s Egodiagramem jsem donedávna sdílel
pouze s klienty na workshopech nebo individuálních konzultacích, teď jsou k dispozici i online

 

https://www.facebook.com/groups/egodigram

S čím dokáže Rodinný Egodiagram pomoci vám a vaší rodině:

Například z rodinného Egodiagramu této pětičlenné rodiny je patrné, že matka a otec mají v této rodině prohozenou tradiční mužsko ženskou polaritu. Kontrolu má pevně v rukou matka.

Zatímco ego otce rodiny se dominantně opírá o zájem a pokoru, a má vyvážený vztah mezi silou a důvěrou a řádem a citem, tak ego matky je racionálnější, opírající se o kontrolu a řád, s vyváženým vztahem mezi mocí a pokorou a silou a důvěrou.

Matka tak má svým nastavením ega výsledkovou orientaci, a má tak blízko a snáze si rozumí s nejstarším a nejmladším synem. Pro otce jsou důležité dobré vztahy s ostatními a má svým nastavením blíže k třináctiletému synovi, který je z celé rodiny nejcitlivější a je také ze všech členů rodiny nejempatičtější.

Současně výsledek zrcadlí současné panující odcizení mezi nejstarším synem a otcem, kterým se jejich Egodiagramy aktuálně neprolínají. Jelikož otcův jednorázový zájem by si nejstarší syn měl tendenci vykládat spíše jako snahu o kontrolu, pomohlo by jim opět se sblížit, pokud by otec začal projevovat svůj zájem o synovi představy a to jak věci vidí pravidelně, a ne jen namátkově, jak je tomu teď.

Za vším přitom stojí vztah k hodnotám, které každý z jednotlivých členů rodiny často nevědomě vyznává. Čím silnější je vztah k dané hodnotě, tím více má daná osoba větší tendenci na ní až nezdravě lpět.

Tohle všechno lze v Rodinném Egodiagramu vyčíst.

Dovolte si dozvědět se o své rodině více a získejte Rodinný Egodiagram. Poznejte lépe hodnotové nastavení a silné stránky svojí rodiny a současně pochopte i příčiny třecích ploch.

1900 Kč

Co vás možná zajímá?

Máte nějaké skutečné příběhy, jak někomu Egodiagram pomohl?

Tuto otázku plně chápu. Pokud vám vrtá hlavou, jsem za ni fakt rád. Zeptal jsem se několika klientů, jak a v čem jim Egodiagram pomohl.

Co dalšího se díky Egodiagramu dozvím?

V Egodiagramu je napsáno například i to, jaké manipulační techniky na vás budou fungovat. Jaké cesty může kdokoliv použít k vaší manipulaci, aniž byste o tom věděli. Často stačí jeden způsob manipulace, kterému vždy podlehnete.

Co prozradili ti, kteří už mají svůj EGODIAGRAM?

Díky Egodiagramu jsem se dokázal podívat na můj vztah se ženou z jiné perspektivy. Objevil jsem, co máme společné a kde se naopak rozcházíme.

Honza mi pomohl diagram pochopit a poznat, jak musím změnit způsob vyjadřování, abychom si lépe rozuměli.

Po 3 měsících od naší schůzky je vidět obrovský rozdíl. Naše diskuze, které by dříve skončily hádkou, nyní končí ujasněním, kdo co a jak myslel a nalezením společné cesty.

Mário Roženskýhttps://www.mariorozensky.cz

Uvědomila jsem si, že potřebuji věci pojmenovat, abych si uvědomila, že to co cítím je skutečně tak. Uvědomila jsem si, že nejsem tak úplně k ničemu, jak se mi zdálo. Ale hlavně, že jsem na prvním místě a že se vyplatí na sobě pracovat a udělat všechno proto, abych byla šťastná a spokojená hlavně já.

Hlavně je to graf, takže je hned vidět, jak to máme. Kde to zasahuje hodně a kde je to potřeba protáhnout. Zkrátka je na první pohled vidět, kde se střed. Na Egodiagramu oceňuji hlavně tu jasnost. Je to jasně dané a viditelné. Doporučila bych ho všem, kdo neví jak a kam dál. Kdo potřebuje nakopnout, posunout, ukázat směr a cestu.

Marta Hradilováklientka

Egodiagram je čisté zrcadlo, ve kterém vidím vlastní hodnoty ovlivňující můj život. Dovoluje mi se nad sebou zamyslet a se sebou sám pracovat. Egodiagram není holé rozdělení osobností. Je to jedinečný obraz každého z nás v daném čase.

Oceňuji jeho praktičnost, komplexnost, srozumitelnost. Na základě výsledku mohu na sobě hned pracovat. Děkuji za vysvětlení Egodiagramu, za vaše konkrétní rady, Honzo. Začal jsem je již vykonávat Doporučím ho hlavně rodině pro upevňování vztahů.

MUDr. Lubomír Motyčkaklient

Uvědomila jsem si, když jsem to viděla na tom papíře, že "moje realita v hlavě" je úplně jiná... než ta skutečná na papíře, mozek to zkresluje. Uviděla jsem na tom papíře svůj nenaplněný potenciál. Neznám jinou osobnostní analýzu, tak moc nemůžu srovnávat, ale pro mne je Egodiagram srozumitelný, jednoduchý, vizuální a moc se mi líbí ty souvislosti, které tam vylezou... co s čím souvisí a tak.

Oceňuji praktické rady a konkrétní doporučení pro to, abych se posunula do kýženého středu. Doporučuji všem, kdo jsou na cestě poznání sebe sama a uvízli na mrtvém bodě. Právě Egodiagram ho může znázornit a pomoci pochopit.

Kateřina Novákováklientka

Egodagram je jiny v tom, ze jinak vyhodnocuje informace a podava je jinym zpusobem. Neni to skatulkovani na typy osobnosti jako flegmatik apod., ale je to zamerene na to, jak se clovek chova, komunikuje a zaroven prijima informace dle fungovani jeho mozku. Asi jsem to dost zjednodusila, neumim o tom mluvit jako ty.

Je dobre vedet, ze jsem predevsim vizualni typ a priznat si ze touzim po svobode. Zaroven si uvedomuji rozpor v sobe, protoze si myslim, ze hledam hodne jistoty, ale v testu mi vzdycky vyjde vice ta svoboda, tak nevim jak to je.

Radka Adamcováklientka

Vyberte si váš společný dárek

Chci Rodinný Egodiagram a navíc osobní konzultaci

Pokud chcete svůj rodinný život obohatit ještě víc, získejte Rodinný Egodiagram společně s osobní konzultací vašeho výsledku. Poznáte ještě lépe své i ego členů rodiny, hodnotové nastavení, silné i slabé stránky, na které si máte dávat pozor. 

Bude to jedno z nejlepších rozhodnutí, které jste kdy udělali. Investice do vzájemného porozumění ve vašem vztahu. Hlubší vhled tak získáte díky zkušenostem autora Jana Čepelky výrazně rychleji

Chci Osobní Egodiagram

Dovolte si dozvědět se o svém egu víc a získejte partnerský Egodiagram. Poznejte lépe své ego, hodnotové nastavení, silné i slabé stránky, na které si máte dávat pozor.

Kdy se chcete o svém rodině dozvědět víc,
když ne teď hned?

Díky odhalení způsobu rozhodování a podvědomých reakcí porozumíte a pochopíte partnera a můžete začít společně nebo každý zvlášť se svým egem pracovat a proměnit svůj život.

A získat Rodinný Egodiagram o 380 Kč výhodněji než běžně