Darujte hlubší vzájemné porozumění

Daruj někomu příležitost k hlubšímu sebepoznání a porozumění druhým. Pomůžeš tím dalším lidem ukázat, že je možné přetnout omezující smyčku přesvědčení: "PODLE SEBE SOUDÍM TEBE!"

Darujte něco netradičního, originálního a trochu tajemného.

Darujte někomu dárkový poukaz Egodiagramu k hlubšímu porozumění sobě i druhým.

Stačí zaplatit kartou nebo online převodem a můžete mít netradiční dárek k Vánocům, narozeninám, svátku, Valentýnu nebo prostě jen tak ihned (při platbě převodem obvykle do 2 dnů).

Hodí se jak pro vaše blízké, tak pro kolegy nebo známé. Navíc pomůžete dobré věci, která je mým posláním - šířit porozumění mezi lidmi.

Kdo jsem a s čím lidem pomáhám?

Kdo jsem
Pomáhám lidem porozumět kdo jsou, kam jdou a jak se tam dostanou.

Jak to dělám?
Podporuji lidi na jejich cestě nalezení hodnot a silných stránek, aby objevili své životní poslání a zbavili se svých negativních přesvědčení, která je vychylují z rovnováhy a brzdí je v růstu.
 
Proč to dělám?
Aby lidé sami sobě lépe porozuměli, více si věřili, bavilo je naplno žít a Země se díky vzájemnému porozumění stala laskavějším místem.
 
Které hodnoty ctím?
Hodnoty, které pro mne jsou důležité, a proto na nich stavím vzájemnou spolupráci, jsou jimi - porozumění, přínos, podpora, důvěra a úcta.
Jan Čepelka
Jan Čepelka
autor Egodiagramu

Egodiagram odhaluje náš vztah k podvědomým hodnotám uložených v našem mozku. Tyto hodnoty stojí za každým naším rozhodnutím.

Budete to zažívat zas a znova, protože základem (podstatou) každého stavu jsou hodnoty, na kterých stojí. Dokud nezměníme vztah k hodnotám, o které se opírá naše podvědomí, nikdy se nic trvale nezmění.

Vyměníte partnerku nebo partnera a výsledkem bude, že po pár letech opět zažijete podobný pocit. Proč? Protože za vším stojí hodnoty, které nevědomě vyznává naše ego a jsou tak součástí naší identity.

Dokud si je neuvědomíte, nikdy neodhalíte pravou příčinu, proč se v životě točíte v kruhu. Přitom je jich jen 8 a rozhodují za nás o všem. Tvoří a současně definují podstatnou část také vaší identity.

Egodiagram vám odhalí aktuální nastavení vaší mysli. Uvidíte s ním sílu vzájemných vztahů, která se v nás ukrývá. Vysvětlí vám, čím sami sebe limitujete.

Egodiagram je geometrický útvar (nejčastěji obdélník, kosodélník nebo lichoběžník), který znázorňuje, jaké je hodnotové nastavení uložené v podvědomí vašeho mozku

Toto nastavení se časem, zkušenostmi a událostmi mění. Ale o tom až za chvíli. 

Nyní to důležité. Jste jen 1 krok od toho, než vám ukážu to opravdu podstatné. 

Egodiagram vám stejně jako zrcadlo ukáže přesný obrázek nastavení vašeho podvědomí (ega). Dokážete s ním náhlédnout do své hlavy a odhalit pro jaké silné stránky má vaše mysl hodnotové předpoklady.

Slovy se to těžko popisuje. Zkusím to jinak.

Pokud rozumíte Egodiagramu, mnohem lépe rozumíte tomu:

  • proč jste někdy nervózní
  • proč se jindy trápíte
  • proč se vám znenadání rozklepou kolena
  • proč někdy couváte, když byste měli jít vpřed
  • proč (doplňte sami)

Tohle všechno je v Egodiagramu jasně vidět.

A dá se celkem přesně určit, jestli a kdy v budoucnosti se vám něco podobného opět stane. Je to totiž zapsané ve vašem aktuálním nastavení. Toto nastavení je podvědomé, proto tyto projevy hodnotového nastavení svého ega nemáte pod kontrolou.

A oni se proto za přesně daných podmínek opakují.

Poznatky spojené s Egodiagramem jsem několik let sdílel pouze s klienty na workshopech nebo individuálních konzultacích za 2500 Kč. 

Právě teď je ten správný čas pomoci šířit vzájemné porozumění nahlédnutím do svého podvědomí a navíc to usnadnit někomu jinému darováním Egodiagramu. 

A proto jste tu dnes možná i vy. 

Co kdybyste během chvilky poznali svůj vlastní Egodiagram? Silné stránky svého aktuálního nastavení mozku, ale i slabiny, na které si dávat pozor? Co se stane, když je pomůžete odhalit svým blízkým.

Čtěte dál... protože jsem si jistý, že přínos předčí cenu.

Chcete-li se sami rychle pohnout vpřed, pomozte druhému lépe poznat jeho ego. On i vy tak odhalíte své silné i slabé stránky a současně zjistíte, na co si máte dávat větší pozor.

Pomůžete tím sobě i druhému k trvalé proměně.

za

500

Co vás možná zajímá?

 

Do výzkumu, na jehož základě vznikl Egodiagram, se zapojilo přes 11 600 lidí

Bylo to jako skládat dílky PUZZLE. Postupně více a více začaly zapadat do sebe a tvořit obraz.

Někdy souvislosti podporovaly jedna druhou a jindy jsem procházel spoustu slepých uliček. Stálo to spoustu zkoumání, nákresů, překreslování a času. Dohromady už přes 6 let.

V průběhu výzkumu jsem konzultoval zajímavá zjištění s odborníky na mezilidské vztahy a osobnostmi jako jsou Richard Flook, Andy Winson, Veronika Vinterová, Magdalena Vokáčová, Marta Nosková, Tomáš Lukavec a Pavel Říha. Všem velmi děkuji. 

V březnu 2018 jsem se osobně setkal a zaujal výsledkem výzkumu i autora mnoha světových knižních bestsellerů o vztazích a leadershipu, Deepaka Chopru.

Máte nějaké skutečné příběhy, jak někomu Egodiagram pomohl?

Tuto otázku plně chápu. Pokud vám vrtá hlavou, jsem za ni fakt rád. Zeptal jsem se několika klientů, jak a v čem jim Egodiagram pomohl.

Co dalšího se díky Egodiagramu dozvím?

V Egodiagramu je napsáno například i to, jaké manipulační techniky na vás budou fungovat. Jaké cesty může kdokoliv použít k vaší manipulaci, aniž byste o tom věděli. Často stačí jeden způsob manipulace, kterému vždy podlehnete.

A co říkají ti, kteří zakoupili Egodiagram?

Uvědomila jsem si, že potřebuji věci pojmenovat, abych si uvědomila, že to co cítím je skutečně tak. Uvědomila jsem si, že nejsem tak úplně k ničemu, jak se mi zdálo. Ale hlavně, že jsem na prvním místě a že se vyplatí na sobě pracovat a udělat všechno proto, abych byla šťastná a spokojená hlavně já.

Hlavně je to graf, takže je hned vidět, jak to máme. Kde to zasahuje hodně a kde je to potřeba protáhnout. Zkrátka je na první pohled vidět, kde se střed. Na Egodiagramu oceňuji hlavně tu jasnost. Je to jasně dané a viditelné. Doporučila bych ho všem, kdo neví jak a kam dál. Kdo potřebuje nakopnout, posunout, ukázat směr a cestu.

Marta Hradilováklientka

Egodiagram je čisté zrcadlo, ve kterém vidím vlastní hodnoty ovlivňující můj život. Dovoluje mi se nad sebou zamyslet a se sebou sám pracovat. Egodiagram není holé rozdělení osobností. Je to jedinečný obraz každého z nás v daném čase.

Oceňuji jeho praktičnost, komplexnost, srozumitelnost. Na základě výsledku mohu na sobě hned pracovat. Děkuji za vysvětlení Egodiagramu, za vaše konkrétní rady, Honzo. Začal jsem je již vykonávat Doporučím ho hlavně rodině pro upevňování vztahů.

MUDr. Lubomír Motyčkaklient

Uvědomila jsem si, když jsem to viděla na tom papíře, že "moje realita v hlavě" je úplně jiná... než ta skutečná na papíře, mozek to zkresluje. Uviděla jsem na tom papíře svůj nenaplněný potenciál. Neznám jinou osobnostní analýzu, tak moc nemůžu srovnávat, ale pro mne je Egodiagram srozumitelný, jednoduchý, vizuální a moc se mi líbí ty souvislosti, které tam vylezou... co s čím souvisí a tak.

Oceňuji praktické rady a konkrétní doporučení pro to, abych se posunula do kýženého středu. Doporučuji všem, kdo jsou na cestě poznání sebe sama a uvízli na mrtvém bodě. Právě Egodiagram ho může znázornit a pomoci pochopit.

Kateřina Novákováklientka

Egodagram je jiny v tom, ze jinak vyhodnocuje informace a podava je jinym zpusobem. Neni to skatulkovani na typy osobnosti jako flegmatik apod., ale je to zamerene na to, jak se clovek chova, komunikuje a zaroven prijima informace dle fungovani jeho mozku. Asi jsem to dost zjednodusila, neumim o tom mluvit jako ty.

Je dobre vedet, ze jsem predevsim vizualni typ a priznat si ze touzim po svobode. Zaroven si uvedomuji rozpor v sobe, protoze si myslim, ze hledam hodne jistoty, ale v testu mi vzdycky vyjde vice ta svoboda, tak nevim jak to je.

Radka Adamcováklientka